Новини

Соціум

Туристи Євро-2012 планують повернутися до Львова на літній відпочинок

Туристи Євро-2012 планують повернутися до Львова на літній відпочинок

football24.ua

Туристи Євро-2012 планують повернутися до Львова на літній відпочинок

Вівторок, 19 червня 2012, 14:32

Львівські готелі очікують повернення окремих гостей Єврочемпіонату протягом липня-серпня, а також планують приїхати до нас ще й наступного року. Про це повідомляє медіа-центр «Львів 2012»

«Ті іноземці, які зупинялися у Львові під час Чемпіонату, – туристи, вболівальники – так спланували свою поїздку та відпочинок, що вони хочуть повернутися до нас у липні-серпні і вже забронювали житло у Львові. Ці люди вже замовляють тури на наступний рік і планують свою поїздку. Ми очікуємо, що вони повернуться не лише самі, а й привезуть своїх друзів, членів сім'ї», - повідомила в. о. начальника управління туризму Львівської міської ради Галина Гриник.

Під час Євро-2012 чимало туристів, які приїхали до Львова на перші матчі, доброньовували місця, щоб залишитися тут до останнього матчу.

Нагадаємо, під час першого матчу Львів відвідали 60 тис. туристів та вболівальників, під час другого – 40 тис. Під час третього матчу у Львові побували 45 тис. футбольних фанів, з них: 18 тис. німців, данців – 8 тис. осіб. За 2 тижні Львів відвідали 32 тис. німців, 15 тис. данців та 10 тис. португальців.

Загалом за 10 днів об'єкти УЄФА відвідало 410 тис. осіб, з них стадіон - 100 тис., а фан-зону - 310 тис. осіб. Найбільша завантаженість – 15 червня під час другого матчу збірної України. Протягом дня було 48 тис. осіб, а під час трансляції – 35 тис. осіб.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.