Новини

Соціум

скаути

скаути

П'ятниця, 19 грудня 2014, 09:35642

Вифлеємське світло миру запалало в усіх львівських бібліотеках

Львівські бібліотеки отримали Вифлеємське Світло Миру від скаутів Організації Українських Скаутів.

Прийшли його брати представники від усіх бібліотек міста Львова а також звичайні читачі.

На подію зібралося повно людей завдяки цьому Світло Миру потрапить до усіх львівських бібліотек. Світло Миру, яким опікується Організація Українських Скаутів. Скаути розповіли про мандрівку вифлеємського світла а також про саму акцію. Дівчатка- читачі бібліотеки у вишиванках заспівали колядки.

Слова взяла директор Центральної Бібліотечної Системи для дорослих м.Львова Цапало Л.В., яка відзначила непересічну рол скауів Організації Українських Скаутів в розвитку молоді в організуванню суспільнозначених проектів. Зокрема і Акції Вифлеємського Світла Миру.

Передача Вифлеємського Світла в Львівські бібліотеки відбулася вперше.

Понеділок 15 грудня 2014 о 4:00 Світло Миру у супроводі 40 особової делегації Організації Українських Скаутів прибуло в Україну де буде далі розповсюджуватися скаутами ОУС де потрапить в храми, школи, лікарні, установи, сиротинці по багатьох регіонах України.

Глава Римо-Католицької Церкви в Україні Митрополит Львівський Архиєпископ Мечислав Мокшицький благословив акцію ОУС "Вифлеємське Світло Миру” 2014.

Акція Вифлеємське Світло Миру, яким опікується Організація Українських Скаутів має також з 2009 року почесний патронат Генерального Консульства РП у Львові.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.