Новини

Спорт

акробатика

акробатика

прес-служба ЛОДА

У Львові відбувся VІ Всеукраїнський відкритий турнір зі спортивної акробатики

Середа, 24 грудня 2014, 10:12

21 грудня 2014 року в гімнастичному залі спортивного корпусу ЛУДФК завершився VІ Всеукраїнський відкритий турнір зі спортивної акробатики, пам’яті Заслуженого тренера України Олексія Чернявого.

Про це Варіантам повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Турнір був організований Львівським державним університетом фізичної культури під егідою Міністерства молоді та спорту України, Федерації гімнастики України й за підтримки управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації.

У змаганнях взяли участь 223 спортсмени – вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивних клубів зі Львова, Борислава, Дрогобича, Києва, Броварів, Луцька, Вінниці, Сум, Кривого Рогу, Дніпродзержинська, Одеси, Березівки, Білгород-Дністровського, Орджонікідзе.

Представники усіх вікових груп (11-16, 12-18, 13-19 років та дорослі) змагалися за програмою юнацьких розрядів, І розряду, кандидатів у майстри спорту.

Кращими у відповідних кваліфікаційних групах стали:

Дорослі: серед жіночих пар – Андрієвська Олеся та Мисишин Ганна (Львів, ДЮСШ «Галеон»); серед чоловічих пар – Концевич Андрій та Лопатін Денис (Львів, ДЮСШ «Галеон»).

Вікова група 13-19 років: серед жіночих пар Темнохуд Катерина та Азарова Анастасія (Білгород-Дністровський ДЮСШ); серед змішаних пар – Коверко Яна та Дурняк Ігор (Львів, ДЮСШ «Галеон»); серед жіночих груп – Ткачук Софія, Карпович Дана та Коцепула Юстина (Луцьк, ОДЮСШ).

Вікова група 12-18 років: серед жіночих пар – Табачинська Олександра та Пилип?як Юлія (Дрогобич, ДЮСШ ім. І. Боберського); серед чоловічих пар – Хажанець Іван та Земляний Микола (Орджонікідзе, КПНЗ ДЮСШ); серед змішаних пар – Чернов Дмитро та Самусеєва Аліна (Миколаїв, ДЮСШ No1).

Вікова група 11-16 років: серед жіночих пар – Юхимюк Ірина / Сліпчук Єва (Луцьк, ОДЮСШ); серед чоловічих пар – Собко Єгор та Лабуденко Іван (Київ, ОСЦ «Сузір?я»); серед змішаних пар – Кузеренко Владислав та Стецюк Агастасія (Київ, ДЮСШ No18), серед жіночих груп – Скалозуб Діана / Чорноморченко Валерія та Сідюк Анастасія (Білгород-Дністровський. ДЮСШ); серед чоловічих груп Загірський Олександр, Пенцарський Юрій, Бегей Ростислав та Погребняк Костянтин (Борислав, ДЮСШ).

За програмою «КМС»: серед жіночих пар – Кобець Валерія та Козловська Вікторія (Кривий Ріг, ДЮСШ No1); серед жіночих груп – Дорош Поліна, Білик Ксенія та Губеня Оксана (Суми, КДЮСШ No2); серед чоловічих груп Шелесько Дмитро, Заульський Спартак, Зубік Данило та Суховильський Олександр (Орджонікідзе, КПНЗ ДЮСШ).

І дорослий розряд: серед жіночих пар – Звіздун Руслана та Демура Вікторія (Дніпродзержинськ, КЗ ДЮСШ No4); серед чоловічих пар – Дребот Віталій та Дребот Олег (Львів, ДЮСШ No5); серед змішаних пар – Карпенко Марина та Фоменко Ілля (Одеса, КПНЗ КДЮСШ No1); серед жіночих груп – Куприна Анастасія, Гоголева Марія та Костенко Катерина (Київ, ДЮСШ No18).

ІІ дорослий розряд: серед жіночих пар – Іпатова Дарія та Гаврилюк Діана (Вінниця, ОДЮСШ, СКВС);

ІІІ дорослий розряд: серед жіночих груп – Царенко Владислава, Лубада Віталіна та Безкровна Вероніка (Дніпродзержинськ, КЗ ДЮСШ No4);

ІІІ юнацький розряд: серед жіночих пар – Муленікс Клер та Кушта Анастасія (Львів, ДЮСШ «Галеон»); серед чоловічих пар – Волков Андрій та Симус Павло (Луцьк, ОДЮСШ); серед змішаних пар – Сізємова Софія та Липчак Роман (Київ, ОСЦ «Сузір?я»); серед жіночих груп – Піскун Ангеліна, Чеботарьова Олександра та Чеботарьова Єлизавета (Бровари, ДЮСК «ЮТА»).

ІІ юнацький розряд: серед жіночих пар – Присляк Олександра та Назарова Діана (Березівка, ДЮСШ); серед чоловічих пар – Бурий Дмитро та Макаров Ярослав (Березівка, ДЮСШ); серед змішаних пар – Алексєєв Максим та Нікітіна Вікторія (Одеса, КПНЗ КДЮСШ No1, ); серед жіночих груп – Горенко Олена, Пономаренко Дарія та Менжега Анна (Бровари, ДЮСК «ЮТА»); серед чоловічих груп – Строган Максим, Орищак Тарас, Стеців Назарій та Стеців Ростислав (Дрогобич, ДЮСШ ім. І. Боберського).

І юнацький розряд: серед жіночих пар – Пекарюк Анастасія та Кіба Вікторія (Білгород-Дністровський, ДЮСШ МОН); серед чоловічих пар – Хачатрян Артур та Харченко Олександр (Березівка, ДЮСШ МОН); серед змішаних пар – Калиновська Єлизавета та Омельченко Іван (Одеса, КДЮСШ No3); серед жіночих груп – Шевченко Катерина, Остапенко Катерина та Герасимова Дана (Київ, ДЮСШ No18); серед чоловічих груп Балабанов Станіслав, Грицай Олександр, Степаненко Назар та Селіванов Іван (Орджонікідзе КПНЗ, ДЮСШ).

Довідково:

Олексій Федорович Чернявий – один із засновників львівської школи акробатики, один з перших Заслужених тренерів України в цьому виді спорту; упродовж тривалого часу працював на кафедрі гімнастики Львівського державного інституту (нині університету) фізичної культури.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.