Новини

Соціум

житло

житло

zhytlobud.com

Львів проситиме фінанси з держбюджету на будівництво будинку для учасників АТО

Четвер, 25 грудня 2014, 15:02

Сьогодні, 25 грудня, міська рада виділила земельну ділянку на вул. Під Голоском під будівництво багатоквартирного будинку для учасників АТО.

 Про це Варіантам повідомила прес-служба Львівської міської ради.

 «Ми проголосували ухвалу про виділення земельної ділянки для будівництва житла для наших вояків, які сьогодні воюють на Сході. Тут дуже важливою буде підтримка уряду, щоб держава відновила фінансову допомогу. Це важливо, бо місто надає землю і вирішує усі проблеми по інфраструктурі.

На сьогодні багато хто говорить про підтримку, а ми у Львові робимо це реально. Щодо тих Героїв, які загинули на Майдані, то члени сімей, які лишилися без годувальників, отримують чотири помешкання. Ще чотири сім’ї хлопців, які загинули на Сході, отримують квартири. Це вже моя проблема, як я це зроблю, але вони їх отримують.

Стосовно великої кількості львів’ян, які перебувають, перебували чи будуть перебувати в зоні АТО, вони мають мати преференції від держави. Є можливість отримувати земельні ділянки в межах області, і багато хлопців вже нею користаються. Це Городоцький, Мостиський, Пустомитівський та інші райони. Бо у Львові таких можливостей немає, ми компактне місто, і вартість землі є дуже великою. У нас немає ділянок під індивідуальну забудову, але ми маємо ділянки під багатоквартирну забудову. І одну з таких ділянок, площею 0,6 га, ми сьогодні закріпили за нашим комунальним підприємством. Наступний крок – звернення до держави, щоб отримати довготривале іпотечне фінансування і завдяки тому фінансуванню ми зможемо будувати житло, а люди зможуть його отримувати. Ніхто сьогодні безоплатно житло надавати не зможе, це є нереально. Але якщо є програма, як у всіх цивілізованих країнах світу, коли люди на 50 років отримують можливість розтерміновувати платежі, в кінцевому випадку це виходить в нулі. Це реальний варіант, як допомогти людям», – зазначив міський голова Львова Андрій Садовий.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.