Новини

Соціум

новий рік

новий рік

pytevka.com.ua

1,5 тисячі осіб забезпечуватимуть порядок на Львівщині на Новий рік

Середа, 31 грудня 2014, 13:12

Для забезпечення громадського порядку під час святкування Нового року у Львові та в області буде задіяно 1500 правоохоронців та нацгвардійців.

Про це Варіантам повідомила прес-служба МВС у Львівській області.

 «Для забезпечення громадського порядку у Новорічну ніч у Львові та області будезадіяно близько 1500 працівників міліції та бійців Національної гвардії України. Основну увагу будемо звертати на центральну частину міста, оскільки на свята до Львова приїжджають багато туристів, та й наші громадяни теж люблять гуляти в центрі, особливо в Новорічну ніч»,- розповів заступник начальника Управління громадської безпеки ГУМВС України у Львівській області підполковник міліції Віктор Катерина.

Окрім того, підполковник міліції зазначив, що «особам, у нетверезому стані,  котрі будуть порушувати громадський порядок будемо робити зауваження, щоб не заважали відпочивати іншим. Якщо на зауваження правоохоронців не буде відповідної реакції – будемо складати на порушників адміністративні протоколи».

У спальних районах міста працівники міліції будуть також орієнтовані на попередження квартирних крадіжок, оскільки на Новорічні та Різдвяні свята багато львів’ян їздять святкувати за місто, залишаючи свої помешкання без нагляду. Проте, завдання по охороні громадського порядку у цих районах є такими ж, як і біля Новорічної ялинки у центрі міста.

«Головне завдання для правоохоронців – підтримувати громадський порядок, не допускати розпивання спиртного в людних місцях, а також не допускати щоб несвідомі громадяни кидали іншим під ноги різноманітні петарди та іншу піротехніку», - зазначив Віктор Катерина.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.