Новини

Новини

На площі Двірцевій організують нову схему дорожнього руху

На площі Двірцевій організують нову схему дорожнього руху

zik.ua

На площі Двірцевій організують нову схему дорожнього руху

Вівторок, 10 квітня 2012, 11:25

На пл. Двірцевій, що перед залізничним вокзалом, буде нова схема організації дорожнього руху. Про це повідомляє прес-служба Львівської міськради.

Як зазначив міський голова Львова Андрій Садовий, існує ще багато проблем, які треба врегулювати щодо цієї площі. «Це несанкціоноване паркування і автостанція, яка повинна бути винесена на іншу територію, питання таксі. Тому що мають бути тільки сертифіковані машини, які мають лічильники і готові якісно обслуговувати пасажирів» - сказав Садовий.

Як повідомив начальник управління транспорту та зв’язку ЛМР, Микола Жук, що вони починають роботу над тим, щоб підготувати кардинально нову схему організації руху на пл. Двірцевій і не тільки на час «Євро-2012». Планується перенести все паркування на паркову залізниці, будуть об лаштовані окремі парковки для таксі і шатл-басів, так званих експрес-автобусів великої місткості, для вболівальників, які з’єднуватимуть центр міста, аеропорт і стадіон. Також працюватимуть над тим, щоб винести автостанцію на вул. Збиральну і частково перенести відправлення з автовокзалу автобусів Стрийського напрямку. «На вул. Збиральній вже є проект землевідводу і тимчасова зупинка там облаштована. Зараз треба допрацювати цей проект, зробити місце для зупинки з великою автостанцією. Є багато відправлень у напрямку до Стрийського автовокзалу. Автобуси мають відправлятись з автовокзалу» - зазначив він.

Нагадаємо, до чемпіонату «Євро-2012» у Львові сформовано 17 робочих груп. Загалом у кожну групу входить 10-12 людей різного профілю, які разом працюють над питаннями проведення «Євро-2012» у Львові.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.