Новини

Новини

«Свобода» обурилися та облаяла українську ліберальну інтелігенцію за те, що останні вимагають виключити її з КОДу

«Свобода» обурилися та облаяла українську ліберальну інтелігенцію за те, що останні вимагають виключити її з КОДу

uainfo.censor.net.ua

«Свобода» обурилися та облаяла українську ліберальну інтелігенцію за те, що останні вимагають виключити її з КОДу

Вівторок, 10 квітня 2012, 11:30

10 квітня на сесії Львівської обласної ради депутат Ірина Фаріон виголосила заяву щодо відкритого листа групи українських лібералів про вилучення «Свободи» з Комітету опору диктатурі.

Про це повідомила прес-служба ВО «Свободи».

Фаріон вважає, що цей лист «по-перше, лише посилить опозиційну одностайність у засадничих політичних питаннях; по-друге, мобілізує суспільство у боротьбі з кримінальною владою і так недолуго самовикритими її наймитами».

У заяві сказано:

«Потреба відповіді на писанину з 36-ма стилістичними і граматичними помилками від «групи дослідників, журналістів, редакторів, публіцистів, експертів, активістів, викладачів...» зумовлена лише тим, що перед нами дуже яскравий приклад розпачливих і банальних прийомів боротьби владного криміналітету з об'єднаними опозиційними силами. І хоч ці опозиційні сили сповідують різні ідеологічні цінності, що було, до речі, одним із наскрізних імперативів Степана Бандери, вони об'єднані найвищою ідеєю – очистити країну від олігархічного криміналітету радянського розливу і повернутися до джерел творення Української Держави, а не колоніяльної території для чужих бізнес-інтересів з вичавленою українською мовою, історією, церквою, культурою, економікою та вбитою лібералізмом традиційною українською мораллю.

Нам відомо, що цей лист капарили останній місяць у владних кабінетах руками «многопишущих слабодухів» (І. Франко), ідейно-духовна вичерпаність яких легко надається до найбруднішої колаборації, як, до прикладу, радник колишнього очільника ЛОДА М. Цимбалюка чужоземний ґрантоїд Т. Возняк та найодіозніші, з абсолютними шлейфами остракізму у поважних наукових колах діяспори Джон-Пол Хімка та Тарас Кузьо. Їхньому опусу варто надати назву вознякохімкізм, за яким повна відсутність наукових контраргументів, ірраціональне озлоблення на людей ідейного пориву та радикального чину, примітивне словоблуддя з демоліберальним димом і попросту тупе, собаче оббріхування своїх найнебезпечніших опонентів, яким і виявилося ВО «Свобода».

Підписанти мали на меті перекласти з хворої голови на здорову повний провал чинної кримінальної олігархії у справі Европейської інтеграції України і звинуватити у цьому, звісно, що «Свободу». Одначе це найкраще спростовує сама европейська реальність, що демонструє стрімке відродження націоналістичних рухів, повний крах ідеології «мультикультуралізму» (як заявила А. Меркель), зміну складу Европарламенту, де після виборів 2009 року кількість депутатів-націоналістів збільшилася втричі. Другий напрям провалу міждержавних відносин Росія – Україна, виявляється, має за причину сам факт існування ВО «Свобода», хоч розвиток цих взаємин триває винятково у площині імперія – колонія, цар Путін – раб Янукович, що зумовлено самою суттю цих тимчасових правителів та залежного від них плебсу.

Не дивно, що «вознякохімкісти» у питаннях внутрішньої української політики можуть безпорадно констатувати лише одне: «Нам нічого сказати тим виборцям, які голосують за «Свободу» і підтримують цю партію через свої расистські, антисемітські чи ксенофобські погляди». Не коментуватиму, що ці проплачені і слабосилі лакеї, засліплені ненавистю до сотень тисяч вільних українських людей націоналістичного світогляду, не володіють елементарною лексико-семантичною парадигмою виписаних термінів, а хіба щиро запрошуємо зустрітися з нашими виборцями... І наш виборець підкаже, що ці збиті від страху в одну банку хробаки (за Ніцше, якщо ти хробак, то не дивуйся, що тебе розчавили) забули долучити до своєї компанії підписантів на зразок Табачніка, Колєснічєнка, Болдирєва, Бондарєнко та інших рабів чи то блазнів цього режиму".

Нагадаємо, минулого тижня у газеті «День» був надрукований відкритий лист до лідерів української демократичної опозиції щодо участі партії «Свобода» у Комітеті опору диктатурі, в якому вони вимагають виключити цю партію з членів КОДу через те, що «Свобода» насправді є антилібернальною партією.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.