Новини

Культура

філармонія

філармонія

philharmonia.lviv.ua

Завтра у Львівській філармонії виступить акапельний гурт «Mansound»

Четвер, 15 січня 2015, 14:54

У п’ятницю, 16 січня о 19:00, український акапельний гурт «Mansound» запрошує у Львівську філармонію на Різдвяний концерт.

Про це Варіантам повідомила прес-служба Львівська філармонії.

Для того, щоб глядачі яскравіше відчули атмосферу святкових днів, змогли відійти від буденності, доторкнутися до вокальної музики, до чарівного світу Різдва, ManSound приготував різдвяні мелодії з різних куточків землі; це і українські колядки та щедрівки, відомі у всьому світі Різдвяні хіти, навіть з Мексики, де ніколи не буває снігу. І, як завжди, не обійдеться без яскравих приємних сюрпризів.

Групу ManSound створив у грудні 1994 року талановитий композитор та аранжувальник Володимир Міхновецький (1963-2004). Як мозок групи та її ідейний натхненник, Володимир зміг не тільки створити унікальну у своєму роді групу для Європи та СНД, а й вивести її на світовий рівень.

Сьогодні ManSound – експерти в жанрі а капела, провідний вокальний бренд України. За роки свого існування ManSound не тільки популяризував акапельний ансамблевий спів, але й надихнув багатьох молодих музикантів на створення нових творчих колективів.

За свою історію ManSound взяли участь у більше як 70 фестивалях світу, від Аляски до Камчатки, від Гонконгу до Норильська. Для участі у знаковому джаз-фестивалі Lionel Hampton Jazz Festival (США) музикантів неодноразово запрошував Лайонел Хемптон. Також у багажі колективу є номінація «Краща вокальна група» в рамках All American Entertainment Awards (2001, Бренсон, США), Гран-прі міжнародного конкурсу акапельних груп Vokal.Total (2002, Грац, Австрія), нагорода «ShowBiz Award» за Кращу джазову групу України (2005).

Усі записи групи, включаючи окремі композиції, і альбоми, були номіновані у рамках «акапельного Оскара» – Contemporary A cappella Recording Awards.

Після того, як пішов з життя творець та художній керівник групи, ManSound організували вокальний фестиваль VOCAL ZONE імені Володимира Міхновецького.

Наразі VOCAL ZONE є єдиним акапельним фестивалем на всій території колишнього СРСР та одною з найцікавіших музичних подій в Україні. Серед його гостей – музиканти з усіх континентів світу.

У 2006 році ManSound записали свій варіант гімну України у джазовому аранжуванні. У записі брали участь Євген Філатов (The Maneken) і державний академічний оркестр «РадіоБенд Олександра Фокіна». 2007 року група виконала гімн у прямому ефірі Першого національного каналу на відкритті та закритті святкування Дня Незалежності України на головній площі столиці.

У січні 2011 року ManSound представили Україну на презентації «500 днів до Євро-2012», яка відбулася в будівлі Європарламенту в Брюсселі. Крім колоритних українських мелодій і світових хітів, група також виконала власну версію гімну Євро-2012.

У березні-квітні 2011 року колектив дав 15 сольних концертів на Тайвані та два майстер-класи в Гонконзі, розширивши географію своїх концертів.

Крім безпосередньої діяльності у рамках ManSound, музиканти озвучують мультиплікаційні фільми і рекламні ролики передових світових компаній: Pixar, Disney, Unilever (тм Lipton), life:) та ін. У 2009 році компанія Coca-Cola Україна запросила музикантів на озвучування українського варіанту різдвяної рекламної кампанії. Ця подія стала воістину безпрецедентною акцією, оскільки в усьому світі ролики йшли виключно під музику Елвіса Преслі.

Найсвіжіший на сьогодні альбом – «Acapellissimo» – укотре довів, що ManSound є одною з найяскравіших вокальних груп сучасності.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.