Новини

Культура

покальчук

покальчук

прес-служба ЛМР

У Львові пройде захід «Покальчук Tribute»

Понеділок, 19 січня 2015, 16:34

23 січня у Львові відбудеться літературний вечір та відкриття меморіальної таблиці пам'яті українського письменника, перекладача, науковця та музиканта Юрка Покальчука.

Про це Варіантам повідомила прес-служба Львівської міської ради.

23 січня з 16:00 до 21:00 години мистецьке об'єднання “Дзига” та ГО “Project #1” проводять літературний вечір та відкриття меморіальної таблиці пам'яті українського письменника, перекладача, науковця та музиканта Юрка Покальчука.

Захід почнеться з відкриття меморіальної таблиці на вул. Друкарській, 10 о 16:00 та продовжиться в Квартирі 35, що на вул. Вірменська, 35.

На літературному вечорі відбудеться читання уривків прози та поезії Ю. Покальчука участь у яких візьмуть: Віктор Неборак, Юрко Іздрик, Гаська Шиян, виступатимуть молоді львівські поети та письменники, гостям покажуть короткометражні відео Ю.Покальчука, а також слайд-шоу його світлин.

За словами організаторів, серед запрошених є такі відомі українському та львівському читачу особистості, як Віктор Неборак, Юрко Іздрик, Юрко Кучерявий, Галина Шиян, Олег «Джон» Сук, Роман Лапуда, члени мистецького об'єднання «Дзига» та інші.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.