Новини

Соціум

монетизація

монетизація

ruskweb.ru

Міністерство випробує на Львівщині нові соціальні програми, зокрема монетизацію пільг

Четвер, 22 січня 2015, 17:51

На Львівщині проведуть дві пілотні соціальні програми, а у випадку їх успішності планують поширить їх на всю Україну.

Про це сьогодні на зустрічі з  керівництвом області повідомив міністр соціальної політики Павло Розенко, передає кореспондент Варіантів.

Ці пропозиції ініційовані Львівщиною, сьогодні міністр під час робочої зустрічі встиг їх обговорити.

Перша програма стосуватиметься людей з обмеженими фізичними можливостями, зокрема членів товариства сліпих. Матеріальна допомога, яка їм надходить буде переведена безпосередньо у грошові виплати. Ця зміна введена для того, аби отримувач пільг зміг особисто вибрати той продукт, що йому необхідний та придбати його за конкурентною ціною.

Друг а ініціатива стосується монетизації пільг. Тобто уся система пільг буде переглянута, а зокрема і ті особи, які їх отримують.

«Пострадянська система пільг залишилась нам у спадок, вона не реформувалась протягом 25 років, розвивалась на хвилях популізму і прийнятті непопулярних рішень.  А її трансформації проходили лише збільшенням числа пільговиків. Як наслідок – ресурсу більше не ставало, а кількість людей збільшувалась. Тому розмір і якість надання допомоги різко впала. Далі в цій системі Україна рухатись не може", – сказав Павло Розенко.

Також міністр зауважив, що Львівщина може пишатися певними новаціями і досвідом у розвитку низки схожих програм. На думку Розенка, регіон успішно впорався  із хвилею переселенців, їх облаштуванням на нових місцях та злагодження фінансової допомоги.

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.