Новини

Новини

КОД наполягає на відставці Костюка

КОД наполягає на відставці Костюка

vgolos.com.ua

КОД наполягає на відставці Костюка

Вівторок, 10 квітня 2012, 12:05

Сьогодні на пленарному засіданні Львівської облради була озвучена заява Комітету опору диктатури з вимогою відставки Михайла Костюка з посади голови Львівської ОДА.

У заяві наголошено, що сьогодні минає 28 днів, як депутати Львівської обласної ради висловили недовіру голові Львівської обласної державної адміністрації Михайлу Костюку.

«Проте ні Янукович, ні сам Костюк адекватно не відповіли на критику депутатів, журналістів, громадськості. Натомість Михайло Костюк відповів образливими висловами на адресу депутатів»,  - стверджується у заяві.

КОД вважає, що «лише заступництво Банкової дозволяє Михайлові Костюку продовжувати нехтувати волею громади і надалі перебувати у кріслі голови Львівської обласної державної адміністрації».

КОД заявляє, що « жодному представнику владної вертикалі не дозволить рабовласником Львівщини, не дозволить залякувати громадськість та проводити політичні репресії.

Нагадаємо, в березні депутати Львівської обласної ради висловили недовіру голові Львівської ОДА Михайлу Костюку. Однак їм не вистарчило 2 голосів для того, щоб президент автоматично підписав відставку. Рішення про недовіру Костюку облрада передала Президенту України, який, згідно із законодавством, повинен розглянути його і дати обґрунтовану відповідь.

Президент Янукович призначив Костюка головою Львівської ОДА 2 листопада 2011 року, після того, як Михайло Цимбалюк написав заяву про відставку.

Комітет опору диктатурі (КОД) — політичне об'єднання, утворене на Львівщині 5 серпня 2011 року, до складу якого увійшли опозиційні політичні партії.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.