Новини

Політика

народний контроль

народний контроль

У Львівській міськраді створили депутатську групу "Народний контроль"

Четвер, 29 січня 2015, 15:48

Сьогодні на черговій сесії Львівської міської ради було оголошено про створення депутатської групи "Народний Контроль".

Про це Варіантам повідомила прес-служба 

До її складу увійшло п’ятеро депутатів міськради, які є членами громадсько-журналістського руху "Народний Контроль": Валерій Веремчук, Орест Печенко, Андрій Білоус, Сергій Бащук, Андрій Стецьків. Керівником групи "Народний Контроль" обрано відомого політика та громадського активіста, керівника Народної Самооборони Львівщини Валерія Веремчука.

В коментарі журналістам депутати із новоствореної групи повідомили, що на їх переконання робота органів державної влади та місцевого самоврядування має бути максимально прозорою та відкритою для впливу громади. Контроль громади за діями державної та місцевої влади, правоохоронними органами, підприємствами державної та комунальної власності є запорукою посилення ефективності їх роботи.

У депутатській групі "Народний Контроль" вважають, що саме громадянське суспільство стає основним ініціатором позитивного тиску на владні, політичні та бізнесові інституції України. І цей тиск громади призведе до оновлення нашого суспільства.

Саме тому метою діяльності групи "Народний Контроль" у Львівській міській раді є максимально широке залучення громади до процесів місцевого самоврядування.

Нагадаємо, сьогодні депутати, які покинули фракцію ВО "Свобода" у Львівській міській раді, створили депутатську групу "Львів європейський".

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.