Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

альтернативне паливо

finance.obozrevatel.com

Вівторок, 3 лютого 2015, 13:30

Понад 100 жителів Львівщини отримали кредити на придбання котлів на альтернативних видах палива

альтернативне паливо

Вже 114 жителів Львівщини отримали кредити на придбання котлів, які працюють на альтернативних видах палива.

Про це Варіантам повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Програма започаткована з жовтня 2014 року Державним агентством з енергоефективності та енергозбереження України шляхом відшкодування частини тіла кредиту, залученого на придбання котлів з використанням будь-яких видів палива та енергії (за винятком природного газу).

"Відшкодування частини суми кредиту здійснювалось одноразово кожному позичальнику-фізичній особі в розмірі 20% суми кредиту, залученого за одним кредитним договором на придбання котла, але не більше 5 тисяч гривень за кожним кредитним договором. Реалізацію механізму здійснював АТ "Ощадбанк"", – директор департаменту економічного розвитку, промисловості та торгівлі ОДА Василь Лозинський.

Він також зазначив, що станом на сьогодні розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України, що спрямований на стимулювання населення та ОСББ до впровадження енергоефективних заходів. Зокрема, держава відшкодовує населенню частину тіла кредиту до 30% на встановлення склопакетів, придбання енергозберігаючих матеріалів та встановлення приладів обліку.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.