Новини

Спорт

ігор дедишин

ігор дедишин

fckarpaty.com.ua

Контрольно-дисциплінарному комітету ФФУ передали матеріали справи гендиректора ФК "Карпати"

Четвер, 5 лютого 2015, 17:50

Вчора, 4 лютого, на засіданні Комітету з етики і чесної гри Федерації футболу України вирішили передати усю зібрану інформативну базу щодо висловлювання про подвійні стандарти Ігоря Дедишина до Контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ.

Про це повідомляє Галичина Спортивна.

На засіданні була поставлена крапка у розгляді Комітетом справи щодо ситуації, яка склалася після висловів генерального директора львівських "Карпат" Ігоря Дедишина щодо застосування "подвійних стандартів" (з матеріалу інтерв’ю на офіційному сайті "Карпат" від 14 червня 2014 року) у роботі ФФУ по відношенню до львівського клубу, а також його звинувачень у корупції на адресу ряду футбольних функціонерів (з матеріалу програми "ПроФутбол" на телеканалі "2+2" від 28 вересня 2014 року).

Отримавши раніше клопотання Ігоря Дедишина щодо перенесення розгляду справи у присутності людей, імена та прізвища яких були зазначені у списку гендиректора "Карпат", під час останнього засідання на початку грудня було заслухано запрошених футбольних функціонерів, які відгукнулися на прохання Комітету дати свідчення по цій справі. На жаль, сам представник львівського клубу на засіданні так і не з‘явився.

Таким чином, досконало ознайомившись із матеріалами справи щодо обвинувачень Ігоря Дедишина на адресу ФФУ та ряду осіб із керівного складу найвищої футбольної інстанції країни, але не отримавши від представника "Карпат" об’єктивних доказів правдивості власних висловлювань у ЗМІ, Комітет прийняв рішення передати усю зібрану інформативну базу до Контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.