Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Новини

v-variant.lg.ua

Вівторок, 10 квітня 2012, 12:10

Луганчани везуть до Львова лисого бабака

В соціальних мережах з’явилася фотографія бабака, якого луганчани планують подарувати львів’янам. Як видно на фото, у дерев’яної скульптури бабака нема обіцяного хутра, крім того, вона набагато менша, ніж передбачалося.

Фотографію виклав на своїй сторінці у «Facebook» депутат Ленінської райради м. Луганськ від Партії регіонів Олександр Савенко.

Зазначимо, наступного тижня, а саме 18-19 квітня львів’ян знайомитимуть зі своїми традиціями луганчани. До делегації увійдуть не тільки співробітники Луганської міської ради, а й народний артист України Михайло Голубович, директор музею історії та культури Луганська Ольга Приколота, народний майстер Олександр Романенко, муніципальний оркестр духової та естрадної музики, а також підприємці, які представлять свою продукцію.

В рамках Днів Луганська у Львові заплановано чимало цікавих заходів. Відбудуться відкриті лекції на тему «Видатні особистості Луганщини», а також презентація і передача фільму львівським вузам. Запланована зустріч з підприємцями Львова.

Нагадаємо, 11 листопада 2011 року в Луганську пройшли заходи в рамках «Днів Львова».

Джерело: "Восточный вариант"

 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram для отримання моментальних новин.