Новини

Економіка

спиртзавод

спиртзавод

www.vinnitsa.info

У березні на Львівщині запрацює ще три спиртзаводи

П'ятниця, 20 лютого 2015, 17:09

Державний монополіст на ринку етилового спирту підприємство «Укрспирт» планує у березні запустити у Львівській області три спиртозаводи.

З 1 березня ДП «Укрспирт» готує запустити у Львівській області ще три підприємства Одне з них буде працювати на експорт, два - на внутрішній ринок. Передає УНІАН з посиланням на в.о. директора ДП «Укрспирт» Романа Іванюка.

За його словами, в даний час у Львівській області вже працюють два спиртзаводи - Сторонибабський і Струтинський. Рава-Руський спиртзавод, який працює до недавнього часу, зупинений у зв'язку з високою собівартістю виробництва на ньому.

Що стосується кадрових перестановок на діючих заводах, то за словами Іванюка, для того, щоб виявити неефективних керівників спиртзаводів, «Укрспирт» має намір провести атестацію менеджерів.

«Керівники всіх підприємств були при комусь призначені. За такою логікою, ми повинні були прийти і всіх звільнити. Але ми ж працюємо в законодавчому полі. Тому спробуємо зробити атестацію», - сказав він.

При цьому керівництво «Укрспирту» надало ревізорам компанії можливість перевіряти роботу спиртзаводів без попередження в будь-який час.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.