Новини

Інфраструктура

львівський трамвай

львівський трамвай

lwr.com.ua

Реконструкція електротранспорту коштуватиме місту 27,8 млн грн.

Середа, 25 лютого 2015, 10:17

Міськрада виділила близько 27,8 млн грн. на капітальний ремонт 10 трамваїв і 10 тролейбусів, середній ремонт 20 трамваїв і 10 тролейбусів та перетворення 6 трамваїв на низькопідлогові.

Про це повідомила прес-служба Львівськлї міської ради.

Майже 43 млн грн з бюджету розвитку міста пропонують виділити у статутний капітал комунального підприємства «Львівелектротранс».

«Зокрема, з цих коштів пропонується виділити 5 млн грн на капітальний ремонт не менше 10 трамваїв, реконструкцію 6 трамваїв під низькопідлогові та середній ремонт ще 20. Окрім цього, у планах – капітальні ремонти 10 тролейбусів та середні – ще 10. Таким чином, йдеться про майже 30% рухомого складу», – повідомив начальник управління житлового господарства ЛМР Юрій Голець.

На капітальний ремонт колії пропонують виділити 2,1 млн грн. Зокрема, йдеться про вул. Княгині Ольги, вул. Франка, Винниченка тощо. Також «Львівелектротранс» планує провести цьогоріч капітальний ремонт контактної мережі від вул. Сахарова до аквапарку, яку не оновлювали з моменту будівництва, а це більше 30 років. за приблизними підрахунками лише вартість дроту складає 1,5 млн грн.

Також необхідним є капітальний ремонт контактної мережі тролейбуса на вул. Патона-Ряшівська, Кропивницького-Коротка.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.