Новини

Інфраструктура

ПАТ "Львівгаз"

ПАТ "Львівгаз"

uanews.lviv.ua

За січень на Львівщині виявлено 350 самовільно встановлених газових приладів

Четвер, 26 лютого 2015, 13:47

Минулого року на Львівщині було зареєстровано майже 8 тис. порушень при використанні газових приладів та несанкціонованого встановлення конвекторів, котлів та газових колонок.

Про це повідомляє прес-служба ПАТ "Львівгаз".

Щоб встановити, замінити або перемістити газові прилади у помешкані, яке вже газифіковане, споживачу необхідно звернутися у газове господартво для отримання технічних умов та виконання відповідних робіт, які, в середньому, обійдуться в 2,5 тис. грн., залежно від об’єкту та обсягів їх виконання.

У селі Задвір’я Буського району через самовільне підключення газової плити, стався вибух у приміщені літньої кухні. Внаслідок аварії, до 8-ї міської клінічної лікарні Львова було госпіталізовано чоловіка з різними ступенями термільних опіків. Окрім того, значної руйнації було завдано самій будівлі, зокрема, вибухова хвиля зруйнувала вікна у двох кімнатах, ванну кімнату, стелю та дах.

Аби попередити виникнення аварійних ситуацій та нещасних випадків через самовільне встановлення газових приладів, при виявленні таких порушень Львівгаз припинить подачу палива на самовільно встановлені газові прилади.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.