Новини

Інфраструктура

Сміттєсортувальна лінія у Золочеві

Сміттєсортувальна лінія у Золочеві

zolochiv.net

У Золочеві єдина в області сміттєсортувальна лінія

Четвер, 26 лютого 2015, 17:26

Близько 100 куб.м. твердих побутових відходів щодня привозиться на єдину на Львівщині сортувальну лінію у Золочеві, яку придбали за кошти приватного інвестора.

Про це повідомила прес-служба ЛОДА.

Сміттєсортувальну лінію ТзОВ “Еко Баланс Золочів” ввело в експлуатацію в жовтні  2013 року.

Тут відбувається попереднє сортування твердих побутових відходів, пресування та відправлення на вторинну переробку. Органіка вивозиться на полігон ТПВ.

Для цього проекту не було використано жодних бюджетних коштів.

За словами голови ЛОДА Олега Синютки: "Даний об'єкт – це єдиний приклад в області, коли за кошти представників бізнесу була придбана сміттєсортувальна лінія, та того, як ефективно господарює бізнес у сфері поводження з твердими побутовими відходами".

Лінію придбали в Буську, на спільному українсько-німецькому підприємстві “Олнова”, яке займається розробкою, конструюванням, монтажем і введенням в експлуатацію як окремих машин, так і цілих комплексів переробної техніки.

Тут відсортовується близько 10% вторинної сировини. До складу твердих побутових відходів входять компоненти: папір, картон, харчові відходи, дерево, метал  чорний, метал  кольоровий, текстиль, скло, шкіра, гума, взуття, камені, фаянс, пластмаса, зметене сміття.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.