Новини

Політика

Верховна Рада України

Верховна Рада України

elise.com.ua

За три місяці Парасюк має одну з найбільших кількість пропусків засідань парламенту

П'ятниця, 6 березня 2015, 17:10

Варіанти дослідили присутність народних депутатів України зі Львівщини на засіданнях Верховної Ради України у період з 27 листопада 2014 року по 6 березня 2015 року.  

Після депутатських виборів у ВРУ минуло 4 місяці, більше 3-х з яких народні депутати почали працювати та відвідувати засідання.

Варіанти дослідили відвідуваність і кількість пропущених засідань, тому маємо такі результати:

Жодного засідання ВРУ не пропустили депутати Васюник І. В. та Кадикало М. О.

Від одного до трьох пропусків мають Парубій А. В., Дубневич Б. В., Дубневич Я. В., Мусій О. С., Юринець О. В., Величкович М. Р., Хміль М. М. та Бондар М. Л.

Найбільшу кількість пропущених засідань виявилась у Парасюка В. З. - 20 відсутностей, у Шухевича Ю.-Б. Р. - 19 пропусків, а Антонищака А. Ф. - 18.

 

Депутат

Кількість пропущених засідань

З них ранкових

З них вечірніх

Гопко Ганна Миколаївна («Самопоміч»)

11

8

3

Васюник Ігор Васильович («Народний фронт»)

-

-

-

Березюк Олег Романович(Самопоміч)

5

5

0

Парубій Андрій Володимирович

1

1

0

Кадикало Микола Олегович («Народний фронт»)

-

-

-

Шурма Ігор Михайлович

10

8

2

Шухевич Юрій-Богдан Романович («Радикальна партія Ляшка»)

19

15

4

Дубневич Богдан Васильович (ВО 118)

3

3

0

Дубневич Ярослав Васильович(ВО 120)

2

2

0

Парасюк Володимир Зіновійович (ВО 122)

20

17

3

Мусій Олег Степанович (ВО 124)

2

2

0

Лопушанський Андрій Ярославович (ВО 125)

12 +1 за заявою депутата з проханням вважати рез-татом його реєстрації відсутнім

9+1

3

Подоляк Ірина Ігорівна (ВО 116)

6

4

2

Юринець Оксана Василівна

1

1

0

Антонищак Андрій Федорович (Блок Петра Порошенка)

18

13

5

Кубів Степан Іванович ( Блок Петра Порошенка)

4

4

0

Левус Андрій Мар'янович ("Народний Фронт)

7

6

1

Величкович Микола Романович ("Народний Фронт")

1

1

0

Хміль Михайло Михайлович ("Народний Фронт")

2

1

1

Кацер-Бучковська Наталія Володимирівна ("Народний Фронт")

9

7

2

Скрипник Олексій Олексійович ("Самопоміч")

5

3

2

Лаврик Олег Васильович ("Самопоміч")

9

6

3

Єднак Остап Володимирович ("Самопоміч")

7

3

4

Сидорович Руслан Михайлович ("Самопоміч")

9

6

3

Підлісецький Лев Теофілович ("Самопоміч")

14

10

4

Кіраль Сергій Іванович ("Самопоміч")

14

9

5

Козак Тарас Романович ("Опозиційний Блок")

7

5

2

Добродомов Дмитро Євгенович ("Блок Петра Порошенка")

6

4

2

Бондар Михайло Леонтійович ("Народний Фронт")

3

2

1

Матківський Богдан Миронович ("Блок Петра Порошенка")

12

8

4

Батенко Тарас Іванович ("Блок Петра Порошенка")

10

5

5

Кіт Андрій Богданович ("Блок Петра Порошенка")

11

10

1

 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.