Новини

Соціум

земельна ділянка

земельна ділянка

3222.ua

Четвер, 19 березня 2015, 17:30516

Земельна ділянка на Скнилові повернеться у держвласність

Прокуратура повертає земельну ділянку за 1 млн грн та площею 10,1 га у власність Міністерства оборони.

Про це повідомляє прес-служба військової прокуратури Західного регіону України.

Військова прокуратура Західного регіону подала у Вищий господарський суд України позов щодо визнання недійсним договору купівлі-продажу земельної ділянки Міністерства оборони України, яка знаходиться у Скнилові поблизу Львова.

Суд скасував повторні незаконні рішення судів першої та апеляційної інстанцій, а справу передав на новий розгляд до господарського суду Львівської області.

У 2006 році військовий прокурор регіону звернувся до господарського суду Львівської області з цього питання. Справа спершу неодноразово зупинялася, а згодом, після її розгляду по суті, судом відмовлено у задоволенні позовних вимог.

Військова прокуратура не погодилась з такими судовими рішеннями і заперечила їх у Вищому господарському суді України, який за наслідками розгляду касаційної скарги їх скасував та направив справу на новий розгляд до суду першої інстанції.

При новому розгляді справи місцевий господарський суд зобов’язав врахувати численні докази приналежності спірної земельної ділянки Міністерству оборони України.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.