Новини

Надзвичайні ситуації

Польські журналісти попросили вибачення в українських жінок

Польські журналісти попросили вибачення в українських жінок

http://ua.korrespondent.net

Польські журналісти попросили вибачення в українських жінок

П'ятниця, 22 червня 2012, 13:58

У Польщі, вибачення польською, англійською, російською та французькою мовами під звуки національного гімну України від імені радіостанції та працівників програми "Poranny WF" виголосив журналіст Міхал Фігурський.Польська радіостанція Eska Rock сьогодні у своєму ефірі попросила вибачення в Українських жінок за непристойні жарти, котрі на минулому тижні звучали в ефірі одієї із програм.

Журналіст поянив, що він разом із своїм колегою Кубою Воєвудським не хотіли образити українок, а втілилися в образ видуманих людей, котрі були дуже розлюченими через погані результати гри збірної Польщі з футболу та заздрили успіхам збірної України на Євро-2012.

"Просимо у вас вибачення та складаємо вирази поваги", - резюмував журналіст, котрий зачитував вибачення чотирма мовами близько 2 хвилин.

Додатково один із гостей ранкової програми "Poranny WF" зачитав це ж вибачення данською мовою.

Представник радіостанції сказала УНІАН, що М.Фігурський виголосив вибачення на початку та після завершення сьогоднішньої програми.

Нагадаємо, двоє польських журналістів Куба Воєвудський та Міхал Фігурський можуть постати перед судом за непристойні жарти про громадянок України у прямому ефірі на радіостанції Eska Rock.

Джерело: УНІАН

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.