Новини

Інфраструктура

Газовий лічильник

Газовий лічильник

poltava.pl.ua

Вівторок, 24 березня 2015, 14:14828

На Львівщині виявили більше 650 втручань у роботу газових лічильників

Минулого року на Львівщині перевірили понад 115 тисяч газових лічильників.

Про це повідомила прес-служба ПАТ "Львівгаз".

Втручання у роботу газових показників приладу призводять до неточних нарахувань і до неефективного споживання енергоресурсу в регіоні.

«Сьогодні дуже важливо правильно облікувати споживання газу. Адже це дає впевненість споживачам, що вони сплачують лише за фактично викристаний газ. Окрім того, це також дозволить розуміти, які реальні об’єми споживання газу в регіоні і контролювати його витрати, споживаючи економно. Однак, достовірний облік можуть забезпечити лише справні лічильники. Саме тому впродовж року ми активно працюємо над повіркою усіх приладів обліку», - розповідає заступник голови правління ПАТ "Львівгаз" Володимир Король.

Впродовж 2014 року фахівцями було перевірено понад 115 тисяч приладів, з яких приблизно 27% було визнано непридатними. Найчастіше порушення у роботі лічильників виникають через зношення їх деталей впродовж довгого періоду експлатації.

Загалом на території Львівської області понад 80% споживачів забезпечені лічильниками газу.

Для того, щоб здійснити повірку, "Львівгазом" було облаштовано 5 повірочних лабораторій.

Уся процедура повірки – демонтаж, сама повірка, транспортування та монтаж лічильника для споживачів є безкоштовними і здійснюються за кошт підприємства.

Проте через зростання вартості пального та поточних матеріалів повірка лічильників коштує дорожче, ніж  передбачено у тарифах.

У результаті кількість повірених лічильників впродовж двох місяців цього року, у порівнянні з аналогічним періодом 2014 року, зменшилася на 23%.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: