Новини

Партія регіонів

Депутат Львівської облради ініціює створення державної програми лікування важких генетичних захворювань

Депутат Львівської облради ініціює створення державної програми лікування важких генетичних захворювань

http://novyny.invivio.net

Депутат Львівської облради ініціює створення державної програми лікування важких генетичних захворювань

П'ятниця, 22 червня 2012, 15:45

Депутат Львівської обласної ради від Партії регіонів Сергій Федоренко ініціює створення державної програми лікування важких генетичних захворювань. Про це повідомляє прес-служба фракції Партії регіонів у Львівській обласній раді.

 

«Сьогодні медична галузь нашої держави перебуває у вкрай непростому стані. Адже навіть після того, як клінічно доведено ефективність дії нового препарату, на ринку України він може ще довго не з’являтися. Процедура сертифікації ліків – вкрай важка та довготривала. То ж у той час, як нові ефективні лікарські засоби не ввозять на територію нашої держави, люди, котрим необхідне лікування, змушені використовувати менш ефективні препарати», – наголошує депутат.

До С. Федоренка під час програми «Шустер LIVE. Адреналін» на тему: «Що дорожче - ліки чи життя?» звернулася одна із героїнь проекту – Оксана Дронь із м. Нікополь Дніпропетровської області. Її син, Кирило, 2003 року народження, хворіє на важку недугу, а препарат, потрібний для лікування дитини,  – не сертифікований в Україні.

Для того, аби допомогти Оксані Дронь, Сергій Федоренко звернувся з ініціативою колективного звернення від депутатів Львівської обласної ради до депутатів Дніпропетровської обласної ради задля вирішення цього питання. Своєю чергою, дніпропетровські обранці, за ініціативи С. Федоренка,  звернулися до голови комітету Верховної Ради України з питань охорони здоров’я Бахтєєвої Т. Д. з проханням розглянути можливість розробки та прийняття державної програми лікування рідкісних генетичних захворювань, з урахуванням застосування більш дієвих препаратів, а також прискорити процедуру реєстрації медичного препарату «Елапраза», потрібного для лікування Кирила. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.