Новини

Новини

28 квітня на Львівщині оголошено Днем жалоби за жертвами акції «Вісла»

28 квітня на Львівщині оголошено Днем жалоби за жертвами акції «Вісла»

www.pravda.lutsk.ua

28 квітня на Львівщині оголошено Днем жалоби за жертвами акції «Вісла»

Вівторок, 10 квітня 2012, 13:20

Голова Львівської ОДА Михайло Костюк видав розпорядження «Про відзначення 65-х роковин трагічних подій операції «Вісла», в якому 28 квітня оголошено Днем жалоби за жертвами акції «Вісла».

«Оголосити у Львівській області 28 квітня 2012 року Днем жалоби за жертвами акції «Вісла». Забезпечити приспущення Державного Прапору України з чорними стрічками на будинках та спорудах органів державної влади, державних підприємств, установ і організацій на території області», - йдеться в розпорядженні.

Відповідно до цього документу створено організаційний комітет та визначено перелік заходів з відзначення 65-х роковин трагічних подій операції «Вісла».

Оргкомітет по підготовці з відзначення 65-х роковин трагічних подій операції «Вісла» очолив перший заступник голови Львівської ОДА Михайло Янковський.

Також в цей день відбудеться урочисте покладання квітів до каменю на місці встановлення майбутнього пам'ятника жертвам депортацій українців у ХХ столітті.У церквах відслужать панахиди.

Офіційна делегація від Львівської області візьме участь заходах з нагоди вшанування пам'яті жертв операції «Вісла» у м. Перемишлі Республіки Польща.

Нагадаємо, ГО "Автономний опір" традиційно 28 квітня, у день створення дивізії СС "Галичина", проводить у Львові Парад вишиванок, тому звернувся до голови Львівської обласної ради Олега Панькевича із відкритим листом щодо перенесення відзначення 65-х роковин подій операції «Вісла» на іншу дату.

Львівська облрада прийняла рішення про відзначення 65-х роковин трагічних подій операції «Вісла» 28 квітня, та проведення ряду заходів.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.