Новини

Соціум

ув'язнення

ув'язнення

poltava.pl.ua

У Львові спіймали 2 сутенерів

П'ятниця, 3 квітня 2015, 14:34

Львівські правоохоронці викрили «бізнес» з надання платних сексуальних послуг.

Про це повідомила прес-служба головного управління МВС України у Львівській області.

На території Залізничного району Львова 2 затриманих організували «фірму» з надання клієнтам-чоловікам платних сексуальних послуг.

До зайняття проституцією сутенери залучили  сімох дівчат. Діяльність «фірми» організатори рекламували у мережі Інтернет, а також за допомогою листівок та візитних карток з номерами телефонів, за якими можна було «замовити» повій.

«Дівчат підбирали з тих, котрі були у скрутному фінансовому становищі, без постійної роботи. Деякі з них раніше вже займались проституцією. Сутенери забезпечували «працівниць» тимчасовим житлом та клієнтами, возили їх на виклики і охороняли, а за це повії віддавали сутенерам половину заробленого», - розповів начальник Управління боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми головного управління МВС України у Львівській області, полковник міліції Ігор Сидорук.

За годину «роботи» клієнти платили повіям від 600 до 1200 гривень. 

1 квітня близько 20.00 год правоохоронці затримали організатора злочинного «бізнесу». Невдовзі затримали і його «бізнес-партнерку». Їм загрожує позбавлення волі на строк від чотирьох до семи років.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.