Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Соціум

газ

ua.interfax.com.ua

Вівторок, 7 квітня 2015, 09:18

На Львівщині перевірять 2 підприємства-боржники газу

газ

На Львівщині правоохоронці перевірять "Енергію – Новояворівськ" та "Енергію – Новий Розділ", які не розрахувалися за газ.

Про це повідомила прес-служба Львівської ОДА.

Один із найнижчих рівнів розрахунків за спожитий упродовж січня-лютого 2015 року природній газ серед підприємств теплоенергетики Львівської області зафіксовано у ТзОВ "Енергія – Новояворівськ" – 3% та ТзОВ "Енергія – Новий Розділ" – 7%.

Заборгованість на цих підприємствах становить 35,4 млн. грн та 18,7 млн. грн. 

"Департамент неодноразово звертався до вищезгаданих підприємств щодо покращення рівня розрахунків за спожитий газ. Однак, за даними НАК "Нафтогаз України", стан розрахунків тут один із найнижчих в області. Вирішено звернутися до правоохоронних органів з метою перевірити діяльність ТзОВ "Енергія – Новояворівськ" та ТзОВ "Енергія – Новий Розділ", - зазначив в.о. директора департаменту житлово-комунального господарства Львівської облдержадміністрації Назар Романчук.

Нагадаємо, за січень-лютий 2015 року підприємства теплоенергетики Львівської області спожили 118,9 мільйона куб.м газу на суму 269,8 млн. грн. Із них оплачено спожитого газу на суму 207,3 млн. грн. Середній рівень розрахунків підприємств теплоенергетики області за використаний природний газ становить 76,8%.

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.