Новини

Політика

Верховна Рада

Верховна Рада

business.ua

Публічне розслідування корупційних зловживань є виграшем для людей та країни, - нардеп

Четвер, 9 квітня 2015, 15:33

Розслідування фактів корупційних зловживань в уряді має відбуватися публічно – про це заявив народний депутат від фракції Блоку Петра Порошенка Андрій Вадатурський.  

Про це повідомляє прес-служба Блоку Петра Порошенка.

«Я підтримую публічне розслідування та відкритий розгляд цього питання у Верховній Раді. Адже моїм принципом завжди було викриття фактів будь-яких порушень чи зловживань. Вважаю, що треба надати розголосу, здійснити перевірку озвучених фактів. В таких питаннях не повинно бути ніякої політики. Адже рік тому люди на Майдані стояли за боротьбу з корупцією. Необхідно провести антикорупційну реформу щоб засвідчити, що нова влада працює над викриттям таких фактів», - зазначив Андрій Вадатурський.

Політик також застеріг від замовчування під час розгляду питань корупційних зловживань, оскільки за таких умов суспільство цього не сприйме.

«У вирішенні таких питань не потрібно робити гучних політичних заяв. Необхідно передати факти до прокуратури, яка має дати їм адекватну оцінку. Це потрібно зробити публічно. Жодних замовчувань не повинно бути. В іншому випадку, люди нас не зрозуміють. Вони не підтримають нас, коли побачать, що нічого так і не змінилося.

Чим більше буде відкритості під час гучних розслідувань, тим більшою буде довіра людей. Якщо є факти, їх треба розслідувати та притягувати до відповідальності порушників. В разі необґрунтованих заяв треба подавати до суду на заявника і притягувати до відповідальності. Від проведення публічного розслідування фактів корупційних зловживань виграють люди та вся країна», – резюмував Андрій Вадатурський.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.