Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Політика

Арсеній Яценюк

Середа, 15 квітня 2015, 17:07

Лещенко знову виступає в ролі «інформаційного шулера» – прес-служба «Народного фронту»

Арсеній Яценюк

Проти Уряду та особисто Прем’єр-міністра, лідера «Народного фронту» Арсенія Яценюка триває інформаційна атака, в хід іде відверта брехня, маніпуляції та підтасовки.

Про це повідомила прес-служба «Народного Фронту».

Народний депутат України Сергій Лещенко вчергове виступив у неприглядній ролі «інформаційного шулера».

Він знову вдався до відвертого пересмикування інформації та наклепів стосовно Кабінету Міністрів та Прем’єр-міністра Арсенія Яценюка. Цього разу – у матеріалі на сайті «Українська правда» під назвою «За лаштунками політики: змова Яценюка і Ахметова».

Так, неприховано брехливим є твердження Лещенка про те, що Арсеній Яценюк нібито не вживав заходів реагування щодо неповернення дивідендів компанією «Укрнафта». Документи Кабінету Міністрів неспростовно свідчать про те, що керівник Уряду постійно порушував цю тему, віддавав відповідні розпорядження та доручення, тримав питання на особистому контролі.

9 жовтня 2014 року Прем’єр-міністр узгодив «Нафтогазу» завдання для голосування за виплату дивідендів на загальних зборах акціонерів «Укрнафти». У Державному бюджеті на 2015 рік уряд передбачив 1,8 млрд грн дивідендів від «Укрнафти».

29 березня 2015 року Арсеній Яценюк підтвердив: керівники всіх державних компаній призначатимуться тільки на відкритому конкурсі, і нагадав, що дав доручення скликати загальні збори акціонерів компанії «Укрнафта» та інших компаній, «де необхідно як розподілити дивіденди, так і отримати кошти до казни».

Саме Уряд, Прем’єр-міністр та фракція партії «Народний фронт» доклали всіх зусиль, щоб розробити закон про зниження кворуму на засіданні акціонерів компаній з державною часткою «50% плюс 1» і домогтися його прийняття з коректним формулюванням, яке торкалося б і компанії «Укрнафта». Пан Лещенко міг би згадати свій ганебний конфуз, коли він відстоював ту редакцію закону, яка давала змогу  «Укрнафті» ігнорувати вимоги держави щодо сплати дивідендів.

Щодо блокування спроби переказу 500 млн грн в зону АТО з боку ДП «Енергоринок», то Лещенко вдається до напівправди та пересмикувань, які  гірші за брехню. Переказ цих коштів був заблокований саме за дорученням Арсенія Яценюка. На засіданні Уряду 18 лютого 2015 р. Арсеній Яценюк заявив: «Мною дано доручення зупинити всі фінансові перерахування в секторі електроенергетики до того моменту, доки не з'ясується, за що ми платимо.

За електроенергію, яка постачається терористам, чи за електроенергію, яка постачається на територію України українським громадянам».

Прикро, що колись «чесний журналіст» свідомо нехтує фактами і документами і зводить брехливі наклепи на Уряд, який кісткою в горлі стоїть українським олігархам та їх російським бізнес-партнерам.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.