Новини

Політика

львівська міськрада

львівська міськрада

У Львівській мерії можуть скоротити 100 працівників

Середа, 15 квітня 2015, 17:53

Сьогодні була представлена нова структура Львівської міськради – скорочення штату працівників та утворення нових управлінь.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Сьогодні на засіданні Наглядової Ради Інституту міста було запропоновано зменшити кількість працівників на понад 100 осіб та створити нові структурні одиниці – управління ОСББ, ІТ, енергоефективності, Інспекції архбудконтролю.

«Нова структура Львівської міської ради – це вимога реальності. У місті за останні роки з’явилось багато нових напрямків, які потрібно розвивати та підсилювати. Це ОСББ, це енергоефективність, це новітні інформаційні технології. З часом змінюються запити мешканців і структура місцевого самоврядування має повноцінно відображати ці запити», - зазначила начальник юридичного управління Львівської міської ради Гелена Пайонкевич.

За словами керівника Інституту міста Олександра Кобзарева у міського голови будуть 2 окремі заступники, які відповідатимуть за економічний та просторовий розвиток.

Департамент гуманітарної політики планують розділити на департамент охорони здоров’я і соціального захисту та департамент гуманітарної політики. Перший заступник мера повинен бути заступником з питань інфраструктури та транспорту. Він керуватиме відповідним департаментом, у нього у підпорядкуванні будуть районні адміністрації.

Також Інститут міста планує ввести нове управління – управління енергоефективності, яке відповідатиме за ефективну роботу великих комунальних підприємств.

«На сьогоднішній день питання енергоефективності є надзвичайно важливим у всіх сферах. Найбільші виробники послуг у нас – це великі комунальні підприємства, від енергоефективності яких залежить, наскільки ефективно буде функціонувати все місто. Буде окреме управління, яке координуватиме роботу всіх цих підприємств. Є зміни в управлінні житлового господарства та ОСББ. Ми хочемо робити більший наголос, власне, на розвиток ОСББ. Бо це один з найголовніших напрямків розвитку міста», - повідомив Олександр Кобзарев.

Департамент економічного розвитку планують перетворити на управління туризму, а до департаменту містобудування та просторового розвитку включать управління охорони історичного середовища.

«Також у нас є ІТ-управління, яке увійде у департамент «Адміністрація міського голови». Адже цей департамент керує внутрішньою політикою, документообігом та іншими інноваційними проектами. Це управління має зайнятись впровадженням електронного документообігу, моделі смарт-сіті, яка є надзвичайно популярною в управлінні міста», - зазначив Олександр Кобзарев.

Наразі запропоновані зміни до структури міськради розглянуть на сесії Львівської міської ради.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.