Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Інфраструктура

котельня

котельня

p-p.com.ua

Понеділок, 20 квітня 2015, 12:32

6 вулиць та 4 райони Львова залишаються без гарячої води

З 15 квітня ЛМКП «Львівтеплоенерго» проводить гідравлічні випробування магістральних теплових мереж від ТЕЦ-1 і ТЦ «Північна» та 6 котелень.

Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Минулого тижня тривали підготовчі роботи: зокрема перевірка і перекриття засувок на будинках, при необхідності, проводилося перекриття засувок в теплових камерах, щоб не виникало аварійних ситуацій, під час гідравліки, на трубопроводах внутрішньо будинкових системах опалення.

Наразі тривають гідравлічні випробування теплових мереж від котелень на вул. Тарнавського, 114а, Китайська, 12а, Таджицька, 4а, Коновальця, 99а, Золота, 21 та Кільцева, 2а (м. Винники). Також розпочато гідравлічні випробування магістральних теплових мереж Сихівського, Франківського, частини Личаківського районів та Шевченківського району.

«Це райони, які отримують теплоносій від найбільших наших джерел теплопостачання - ТЕЦ-1 і ТЦ «Північна». Самі гідравлічні випробування триватимуть кілька днів. Ми поетапно перевірятимемо міцність даних трубопроводів», - розповіли у ЛМКП «Львівтеплоенерго».

Після завершення гідравлічних випробувань дається час на ліквідацію виявлених пошкоджень.

Подачу гарячої води, відповідно до графіку, буде відновлено:

- споживачам Сихівського району – орієнтовно 08.05.2015р., від котельні по вул. Надійна,2;

- решті споживачів, приєднаних до ТЕЦ-1 - протягом трьох днів, з 16.05.2015р. по 18.05.2015р.;

- споживачам Шевченківського району – протягом трьох днів, з 09.05.2015р. по 11.05.2015р, від ТЦ «Північна».

У разі виникнення пошкоджень теплових мереж на окремих вулицях, термін відключення гарячої водопостачання може бути продовжено.

Нагадаємо, з 15 квітня ЛМКП «Львівтеплоенерго» розпочало проведення гідравлічних випробувань, які мали тривати до 29 квітня.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.