Новини

Політика

львів польський

львів польський

www.istpravda.com.ua

Четвер, 23 квітня 2015, 16:38962

Монтян сумнівається, що в Україні буде прийнято закон про реституцію

Адвокат Тетяна Монтян закликала мешканців Львова не переживати з приводу інформацій, які з’явились в пресі, про можливість проведення реституції в Україні на користь громадян країн Європейського союзу.

«У мене багато сумнівів, що буде прийнято закон про реституцію. Якщо його і приймуть, то лише в обмін на достатньо серйозні поступки. Не бачу сенсу Польщі платити за те, що буде повернуто приватним власникам, полякам. Бо радянська влада забирала те, що було суто в приватній власності. Реституція в при балтських респуліках стосується саме приватних осіб», - заявила Монтян у Львові, 22 квітня.

Монтян заяви про реституцію визнала провокаціями.

"Поляки займаються дешевими провокаціями типу «Львів - польське місто». І це закономірно. Адже шакали, коли бачуть, що хтось стікає кров’ю, хочуть хапанути ласий шматок. Тепер от добрались і до Львова . Але загроза виходить не з Донецька, а від поляків", - прокоментувала Монтян.

Нещодавно у ЗМІ з'явилась інфомарція про те, що у Польщи створено громадську організацію, яка поставела за мету добитись реституції на користь понад 100 тис. поляків - переселенців з українських земель.

Ряд країн Східної Європи ще у 1990-роках прийняв закон про реституцію націоналізованого в 1940-і роки і пізніше майна. 

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.