Новини

Новини

Львів

Львів

news.a.ua

Четвер, 23 квітня 2015, 18:46693

Затверджено Програму урбаністичного розвитку Львова

Сьогодні, 23 квітня, депутати Львівської міської ради затвердили Програму урбаністичного розвитку Львова на 2015-2016 роки.

Програма передбачає розвиток пішохідної, відпочинкової, житлової та транспортної інфраструктури міста, зростання кількості мешканців Львова, які активно долучаються до процесу розвитку міста, та популяризацію серед мешканців міста засад урбаністики та концепції сталого розвитку.

Заходи Програми сприятимуть підвищенню якості життя та прозорості прийняття рішень у сфері містобудування, створенню у м. Львові сучасної інфраструктури та матеріально-технічної бази для дозвілля населення,

Програма сприятиме створенню платформи для переговорів та дискусій щодо міських проектів, створенню видань, які будуть містити інформацію про містопланування, урбаністичні процеси у місті та стратегії розвитку районів.

Також Програма збільшить кількість мешканців, які будуть обізнані в сучасних тенденціях гармонійного розвитку міст та будуть долучатись до планування та втілення міських проектів і проведенню у Львові масштабних заходів у сфері архітектури, містопланування та урбаністики.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.

Коментарі читачів:
Додаткова інформація: