Новини

Новини

Українці готові підтримати на виборах до парламенту 5 партій

Українці готові підтримати на виборах до парламенту 5 партій

kyiv.comments.ua

Українці готові підтримати на виборах до парламенту 5 партій

Вівторок, 10 квітня 2012, 16:19

Якби вибори у парламент відбулися найближчої неділі, то при голосуванні за списками партій до парламенту потрапили б 5 партій:  Партія регіонів (18%), Батьківщина (15%), Фронт Змін (9%), УДАР (8%) і КПУ (6%). Про це свідчать результати дослідження, проведені компанією «Research & Branding Group» («R&B Group»).

Партія «Свобода» набирає близько 3%.

При цьому, за партію, не представлену в опитуванні, готові проголосувати 7% респондентів. 21% виборців сказали, що на вибори не підуть, 13% - вагалися з відповіддю. Ту чи іншу ступінь готовності взяти участь у голосуванні відзначили 73% українців.

За даними опитування, дві третини (63%) жителів України оцінює політичну ситуацію в країні як у цілому нестабільну, і лише кожен десятий (9%) – дотримується протилежної точки зору.

61% українців в тій чи іншій мірі цікавляться подіями, пов'язаними з майбутньою парламентською виборчою кампанією, а третина (36%) – зовсім не цікавляться цим.

Компанія «Research & Branding Group» провело опитування в період з 22 березня по 1 квітня 2012 року, в якому взяло участь 2078 осіб. Збір інформації проводили методом особистого інтерв'ю у 24-х областях України і АР Крим. Середня похибка вибірки - 2,2%.

За даними групи "Рейтинг", якби вибори до Верховної Ради України відбувалися у березні 2012 року, 21,3% опитаних (серед тих, хто взяв би учать у виборах) проголосували б за Партію регіонів, 20,9% – за Батьківщину, 9,9% - за Фронт змін , 7,4% – за Комуністичну партію, 7,2% – за партію УДАР В.Кличка. Такими є результати дослідження, проведеного в березні Соціологічною групою «Рейтинг».

Не пройшла б 5% бар'єру партія «Свобода», за неї проголосували б лише 4,3% .

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.