Новини

Соціум

Львівський аеропорт

Львівський аеропорт

ipress.ua

Зі Львова стартує прямий авіарейс у Тель-Авів

Четвер, 14 травня 2015, 14:59

Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» відкриває перші прямі рейси між Львовом та Тель-Авівом.

Про це повідомила прес-служба Львівської міської ради.

Регулярні рейси МАУ зі Львова виконуватимуться на сучасних літаках «Боїнг-737» та «Ембрайєр-190» з двома класами обслуговування – бізнес та економним.

Рейси між Львовом та Тель-Авівом виконуватимуться раз на тиждень з 20 травня до 16 вересня 2015 року. Виліт зі Львова здійснюватиметься кожної середи о 17:40 год, приліт до Тель-Авіва – о 21:00 год за місцевим часом. Виліт з Тель-Авіва відбуватиметься о 22:00 год, приліт до Львова – о 01:30 год.

Для пасажирів, що вилітають рейсами МАУ зі Львова до Тель-Авіва (PS783) та з Тель-Авіва до Львова (PS784), буде доступна послуга самостійної реєстрації на сайті авіакомпанії. Он-лайн реєстрація відкривається за 23 години і закінчується за 2 години до вильоту рейсу за розкладом.

«Запуск прямих рейсів до Тель-Авіва – перший етап реалізації масштабної програми прямих польотів МАУ зі Львова. Так, вже у другій половині червня наші пасажири із Західного регіону матимуть змогу скористатися внутрішніми рейсами МАУ до Одеси, а також міжнародними – до Риму, Болоньї і Мадриду. Літо – традиційний час для подорожей, і наше завдання, як провідного українського перевізника, – максимально розширити спектр можливостей наших клієнтів, запропонувавши їм швидкі, зручні та безпечні авіаперевезення», - зазначила корпоративний прес-секретар МАУ Євгенія Сацька.

Ціна квитка економного класу в обидві сторони з урахуванням всіх зборів і податків складає зі Львову від 6561 грн., з Тель-Авіва – від 321 USD.

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.