Новини

Новини

На «Євро-2012» всі квитки продано

На «Євро-2012» всі квитки продано

ukraine2012.gov.ua

На «Євро-2012» всі квитки продано

Вівторок, 10 квітня 2012, 16:47

Всі квитки на матчі фінальної частини чемпіонату Європи з футболу «Євро-2012» продано. Про це повідомляє «Інформаційний центр Україна-2012» з посиланням на операційного директора УЄФА Мартіна Каллена.

За його словами, україно-польський турнір побив усі рекорди щодо інтересу до придбання квитків на футбольні поєдинки. Понад 12 млн заявок було подано. «Вільних місць не буде на жодній арені Євро-2012. Є цифри, які кажуть, що всі квитки на чемпіонат продані. Можна закривати цю тему, і власне переходити до футболу. Цей чемпіонат стане знаковим. Ніколи ще в історії європейського футболу ми не стикалися з такою увагою до Євро», – відзначив операційний директор УЄФА.

Як повідомляється, найактивнішими під час квиткових кампаній були вболівальники обох приймаючих країн, Англії, Нідерландів та Швеції, які і отримали найбільше перепусток на матчі майбутньої першості. Каллен також підкреслив, що Європейський футбольний союз навмисно затягує з розсилкою квитків, які матимуть декілька ступенів захисту від підробок.

«Офіційна презентація пройде одночасно в Києві та Варшаві 23 квітня. Нові квитки будуть мати кілька ступенів захисту – більше п’яти, а адресну розсилку для фанатів ми почнемо дуже скоро і після 10 травня всі, хто купив квитки, отримають їх поштою. Запевняю вас, що таким чином всі вболівальники гарантовано отримають свої квитки до початку турніру, а ті аферисти, які захочуть поживитися на фальшивках, навряд чи встигнуть створити щось схоже за такий короткий термін», – зазначив Мартін Каллен. 

 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.