Новини

Політика

Петро Порошенко

Петро Порошенко

Порошенко звільнив від податків та збору імпорту продукції для оборонного замовлення

Середа, 27 травня 2015, 15:43

Петро Порошенко підписав закони щодо звільнення від податків та зборів імпорту продукції для виконання державного оборонного замовлення.

Про це повідомляє прес-служба Президента України.

Президент підписав закони про внесення змін до Податкового та Митного кодексів України щодо створення сприятливих умов для забезпечення виконання державних контрактів з оборонного замовлення та договорів на постачання продукції оборонного призначення. 

Закон №365-VIII від 23 квітня 2015 року звільняє від оподаткування ввізним митом складові (матеріали, вузли, агрегати, устаткування та комплектувальні вироби), що ввозяться на територію України в митному режимі імпорту для використання у виробництві продукції оборонного призначення, якщо замовником такої продукції є державний замовник. 

Президент також затвердив Закон №366-VIII від 23 квітня 2015 року «Про внесення зміни до статті 197 Податкового кодексу України щодо створення сприятливих умов для забезпечення виконання державних контрактів з оборонного замовлення та договорів на постачання продукції оборонного призначення».

Документом звільняються від оподаткування операції із ввезення на територію України товарів, які використовуються у виробництві продукції оборонного призначення, якщо замовником такої продукції є державний замовник, визначений Кабінетом Міністрів. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.