Новини

Політика

кордон в Бортничах

кордон в Бортничах

uk.wikipedia.org

Четвер, 28 травня 2015, 14:20427

Для отримання безвізового режиму потрібно встановити охорону кордону

До листопада Україна має завершити встановлення надійної охорони державного кордону для того, щоб отримати право безвізового режиму з ЄС.

Про це повідомляє РБК Україна.

Такою є одна із вимог Євросоюзу.

"Держава зараз на етапі практичних, щоденних кроків по реалізації безвізового режиму. Вже найближчим часом буде поведено остаточне узгодження дій, у вересні місяці приїжджає остання оціночна місія ЄС, і ми з вами повинні завершити до листопада все, щоб продемонструвати, що Україна надійно охороняє кордон", - сказав президент Петро Порошенко.

Він зазначив, що на ризькому саміті "Східного партнерства" ключове завдання покладалася саме на прикордонну службу для того, щоб Україна і її громадяни отримали безвізовий режим з ЄС.

"Сучасна, добре оснащена та ефективна Державна прикордонна служба сьогодні має виняткове значення для утвердження національних інтересів нашої держави. Чим більше непроникний для злочинця кордон ми облаштуємо, тим більше прозорий кордон для українських громадян ми отримаємо на заході. Заслон тероризму, нелегальній міграції, контрабанді на державному кордоні - це надзвичайно важливі складові для практичної європейської інтеграції України", - зазначив Петро Порошенко.

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.