Новини

Правоохоронні органи

Медсестра отримувала додаткові гроші за процедури, які не виконувала

Медсестра отримувала додаткові гроші за процедури, які не виконувала

www.volynnews.com

Медсестра отримувала додаткові гроші за процедури, які не виконувала

Середа, 27 червня 2012, 13:41

На Львівщині працівники ДСБЕЗ Самбірського МВ затримали медсестру, яка за процедури, котрі не проводила, отримувала гроші. Про це повідомляє прес-служба ВЗГ ГУМВС України у Львівській області.

У ході проведення заходів, спрямованих на запобігання розкрадання державних коштів, правоохоронці виявили факт шахрайства в одній з районних лікарень. Медсестра фізіотерапевтичного кабінету подавала до бухгалтерії неправдиві довідки про кількість проведених процедур і отримувала більшу заробітню плату.

«Медсестра мала подавати довідки в бухгалтерію і їй нараховували 15% до заробітної плати за шкідливі умови. Вона все добре продумала і в журнал реєстру процедур вписувала прізвища хворих, яким нібито проводила процедури. Але, коли було перевірено історії хвороб цих хворих, то з'ясувалося, що їм таких фізіотерапевтичних процедур ніхто не призначав», - розповідає Тарас Цюх, начальник ДСБЕЗ Самбірського МВ ГУМВС України у Львівській області.

Так жінка двічі отримала понад 1 тис. грн. доплати.

Проти медсестри порушили кримінальну справу за ознаками ч. 2 ст. 190 (шахрайство), ч. 1 ст. 358 (підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів) КК України.

За цей злочин жінка може сісти за грати на три роки.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.