Новини

Соціум

Зустріч Юрія Підлісного з представниками ЛДФА та ЛНУ

Зустріч Юрія Підлісного з представниками ЛДФА та ЛНУ

loda.gov.ua

ЛДФА чекає на рішення Міносвіти освіти щодо приєднання до ЛНУ ім. Франка

Понеділок, 15 червня 2015, 17:55

Міносвіти має відповісти на лист голови профільного комітету ВРУ щодо мотивації рішення про реорганізацію Львівської державної фінансової академії.

Про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Сьогодні, 15 червня, заступник голови Львівської ОДА Юрій Підлісний зустрівся з представниками Львівської державної фінансової академії та ЛНУ ім. Івана Франка. Сторони обговорили питання реорганізації фінансової академії і умови приєднання їхнього навчального закладу до ЛНУ.

Юрій Підлісний розповів, що зараз очікується відповідь від Міністерства освіти і науки на лист голови профільного комітету Верховної Ради України, народного депутата Лілії Гриневич щодо мотивації рішення про реорганізацію.

«Ми повинні розглядати два варіанти розвитку подій: або скасування рішення Кабінету міністрів України, або реорганізацію навчального закладу. У випадку приєднання фінансової академії до ЛНУ потрібно зробити так, щоб цей процес був  максимально зрозумілим для професорсько-викладацького складу і студентів. Також потрібно налагодити нормальний діалог і співпрацю між навчальними закладами та розвіяти усі страхи чи побоювання», - заступник голови Львівської ОДА Юрій Підлісний.

Нагадаємо, минулого тижня студенти Львівської державної фінансової академії пікетували проти приднання до ЛНУ ім. Івана Франка.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.