Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Президент

Президент підписав закон, який дозволяє вилучати ТЗ за порушення правил проїзду залізничних переїздів

Президент підписав закон, який дозволяє вилучати ТЗ за порушення правил проїзду залізничних переїздів

http://zakarpattya.net.ua

Четвер, 28 червня 2012, 10:14

Президент підписав закон, який дозволяє вилучати ТЗ за порушення правил проїзду залізничних переїздів

Президент України Віктор Янукович підписав закон № 4950-VІ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення адміністративної відповідальності за порушення правил руху через залізничні переїзди та перевезення пасажирів автомобільним транспортом». Про це повідомляє прес-служба глави держави.

 

Закон вносить зміни до ст. 123 Кодексу України про адміністративні правопорушення, згідно з якими порушення особою, яка керує транспортним засобом, правил руху через залізничний переїзд, крім порушення, передбаченого частиною другою цієї статті, тягне за собою накладення штрафу від двадцяти до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 340 до 425 грн.).

В'їзд на залізничний переїзд особою, яка керує транспортним засобом, у випадках, коли рух через переїзд заборонено тягне за собою накладення штрафу на водіїв від п'ятдесяти до сімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого або позбавлення права керування транспортними засобами на строк від шести місяців до одного року з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого і на інших осіб - накладення штрафу від сімдесяти п'яти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 грн. до 1 тис. 190 грн.) з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого або адміністративний арешт на строк від десяти до п'ятнадцяти діб з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого.

Порушення, передбачене частиною другою цієї статті, вчинене водієм транспортного засобу під час надання послуг з перевезення пасажирів або під час перевезення небезпечних вантажів-тягне позбавлення права керування транспортними засобами на строк від одного до трьох років з оплатним вилученням транспортного засобу чи без такого.

Відповідно до закону, «перевезення пасажирів автобусами в нічний час (з двадцяти двох до шести годин), крім тих, які здійснюються на маршрутах загального користування в режимі регулярних пасажирських перевезень, а також тих, які здійснюються автобусами, обладнаними тахографами, - тягне за собою накладення штрафу на водіїв від п'ятдесяти до вісімдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (від 850 грн. до 1 тис. 360 грн.)».

Документом також визначено, що «повторне протягом року вчинення будь-якого з порушень, за яке особу вже було піддано адміністративному стягненню, - тягне за собою накладення штрафу від вісімдесяти до ста двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян».

Нагадаємо, у жовтні 2010 року біля міста Марганець Дніпропетровської області пасажирський автобус зіткнувся з потягом. Внаслідок аварії загинули 42 особи. Серед загиблих є двоє дітей. 10 людей знаходились у важкому стані. 

Джерело: РБК-Україна

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.