Новини

Політика

Петро Порошенко

Петро Порошенко

Порошенко посилив заходи боротьби зі злочинністю

Середа, 17 червня 2015, 10:36

Президент увів у дію рішення РНБО про заходи щодо посилення боротьби зі злочинністю в Україні.

Про це повідомила прес-служба Президента України.

Президент Петро Порошенко підписав указ, яким увів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони від 6 травня 2015 року "Про заходи щодо посилення боротьби зі злочинністю в Україні".

РНБО визнала за необхідне активізувати боротьбу зі злочинністю, пов’язаною насамперед з бандитизмом, діяльністю незаконних збройних формувань, незаконним обігом вогнепальної зброї та інших засобів ураження, бойових припасів, вибухових речовин, та посилити координацію заходів у цій сфері.

Відтак було прийнято низка рішень з метою недопущення загострення криміногенної ситуації в окремих регіонах України, мінімізації впливу відповідних загрозливих чинників на національну безпеку, підвищення ефективності захисту прав і свобод громадян.

Зокрема, МВС має підвищити ефективність патрульно-постової служби, зокрема підготовку її працівників з урахуванням досвіду держав-членів Європейського Союзу і США, а також створити єдиний загальнодержавний облік стрілецької зброї та забезпечити територіальні підрозділи автоматизованими балістичними ідентифікаційними системами.

Крім того, РНБО доручила Кабінету Міністрів разом зі СБУ розробити та внести на розгляд Верховної Ради законопроекти щодо унормування порядку використання зброї.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.