Новини

Інфраструктура

Будівельники влаштували бар’єрне та перильне огородження на Скнилівському мосту

Будівельники влаштували бар’єрне та перильне огородження на Скнилівському мосту

Неділя, 28 червня 2015, 23:232428

Будівельники влаштували бар’єрне та перильне огородження на Скнилівському мосту

Будівельники на Скнилівському мосту завершують роботи з влаштування гідроізоляції та під’їзних шляхів, на яких днями з'явиться асфальтобетонне покриття.

Про це повідомила прес-служба САД у Львівській області. 

"Роботи по облаштуванню під'їздних шляхів та благоустрою Скнилівського мосту не припинялються у вихідні й святкові дні. Будівельники розуміють, що громада Львова та сусідних сіл з нетерпінням чекають  введення мосту в експлуатацію, - розповідає начальник Служби автомобільних доріг Львівської області Юрій Лазаренко. -  Тривають роботи з розширення земляного полотна на підході до шляхопроводу. Перед тим будівельники влаштували на мосту бар’єрне та перильне огородження. Скнилівський міст відповідатиме всім стандартам безпеки", - запевнив він. 

Нагадаємо, протягом двох місяців будівельники на шляхопроводі автомобільної дороги Західний обхід м. Львова на ділянці км 7+222 с. Холодновідка провели монтажні роботи чотирьох залізобетонних консольних балок, попередньо змонтували чотири крайні балки моста, виконали роботи з заміни зношених елементів моста, бетонування двох з чотирьох прольотів, монолітизації плит, з’єднання старих і нових балок Скнилівського шляхопроводу.

Роботи виконує підрядна організація ТзОВ «ЗахідТрансБуд» на замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області. Згідно кошторисно-проектної документації вартість ремонтних робіт становить 11,5 млн. грн. 

Рух по шляхопроводу повністю заборонений з лютого 2014 року. 

Ремонтні роботи неодноразово затримувались через повну відсутність фінансування робіт у 2014 році. 

Шляхопровід через залізничні колії на автомобільній дорозі державного значення Західний обхід м. Львова км 7+222 с. Холодновітка, Пустомитівського району побудований в 1963 році.

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.