Новини

Інфраструктура

Будівельники влаштували бар’єрне та перильне огородження на Скнилівському мосту

Будівельники влаштували бар’єрне та перильне огородження на Скнилівському мосту

Будівельники влаштували бар’єрне та перильне огородження на Скнилівському мосту

Неділя, 28 червня 2015, 23:23

Будівельники на Скнилівському мосту завершують роботи з влаштування гідроізоляції та під’їзних шляхів, на яких днями з'явиться асфальтобетонне покриття.

Про це повідомила прес-служба САД у Львівській області. 

"Роботи по облаштуванню під'їздних шляхів та благоустрою Скнилівського мосту не припинялються у вихідні й святкові дні. Будівельники розуміють, що громада Львова та сусідних сіл з нетерпінням чекають  введення мосту в експлуатацію, - розповідає начальник Служби автомобільних доріг Львівської області Юрій Лазаренко. -  Тривають роботи з розширення земляного полотна на підході до шляхопроводу. Перед тим будівельники влаштували на мосту бар’єрне та перильне огородження. Скнилівський міст відповідатиме всім стандартам безпеки", - запевнив він. 

Нагадаємо, протягом двох місяців будівельники на шляхопроводі автомобільної дороги Західний обхід м. Львова на ділянці км 7+222 с. Холодновідка провели монтажні роботи чотирьох залізобетонних консольних балок, попередньо змонтували чотири крайні балки моста, виконали роботи з заміни зношених елементів моста, бетонування двох з чотирьох прольотів, монолітизації плит, з’єднання старих і нових балок Скнилівського шляхопроводу.

Роботи виконує підрядна організація ТзОВ «ЗахідТрансБуд» на замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області. Згідно кошторисно-проектної документації вартість ремонтних робіт становить 11,5 млн. грн. 

Рух по шляхопроводу повністю заборонений з лютого 2014 року. 

Ремонтні роботи неодноразово затримувались через повну відсутність фінансування робіт у 2014 році. 

Шляхопровід через залізничні колії на автомобільній дорозі державного значення Західний обхід м. Львова км 7+222 с. Холодновітка, Пустомитівського району побудований в 1963 році.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.