Новини

Галицький П'ємонт
ПАТ «ОКСІ БАНК»

Львівська міськрада

Понеділок, 2 липня 2012, 10:41

Відсьогодні припиняють подачу гарячої води у деяких районах Львова

Сьогодні, 2 липня і до 23 липня ЛМКП «Львівтеплоенерго» розпочне гідравлічні випробування магістральних теплових мереж від ТЕЦ-1 (І тепловивід), таму подача гарячої води буде припинена деяких районах. Про це повідомляє прес-служба Львівської міської ради.

Із 2 липня буде припинено подачу гарячої води мешканцям Франківського району (вулиці Наукова, Володимира Великого, Стрийська, Лазаренка, Сахарова, Єфремова та прилеглі до них вулиці), Сихівського району (вул. Енергетична, Карманського, кінець вул. Стрийської від вул. Хуторівка до автовокзалу) та вул. Тернопільська, Мишуги, Ярославенка, Угорська, Карбишева, Дністерська.

«Щороку ми проводимо гідравлічні випробування теплових мереж з метою виявлення дефектів, що підлягають ліквідації під час літнього ремонтного періоду, а також для перевірки щільності та механічної міцності трубопроводів. В кінці квітня було проведено гідравліку магістральних теплових мереж у Шевченківському, Сихівському та Личаківському районах. Завдяки злагодженій і понаднормовій роботі працівників підприємства, відновити подачу гарячої води у ці райони вдалося швидше встановлених термінів. Сподіваємося на успішне проведення гідравлічних випробувань тепломереж у Франківському районі також», – повідомив головний інженер ЛМКП «Львівтеплоенерго» Володимир Штейбарт.

Адміністрація ЛМКП «Львівтеплоенерго» просить вибачити за тимчасові незручності, пов'язані з проведенням необхідних робіт.Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.