Новини

Культура

У Варшаві відбувся польсько-український фестиваль народного мистецтва

У Варшаві відбувся польсько-український фестиваль народного мистецтва

У Варшаві відбувся польсько-український фестиваль народного мистецтва

Понеділок, 2 липня 2012, 12:37

16-17 червня на вул. Хмільній у Варшаві (Польща) Фонд Польського Мистецтва та Рукоділля «Цепелія» (Cepelia) представив ярмарку польського та українського ремесел.

Захід відбувся за підтримки посла України в Республіці Польща Маркіяна Мальського.Україну представили сім художників. Вони малювали на склі, писали писанки, презентували біжутерію, традиційні прикраси "Герда" з крихітних кульок, ювелірні вироби, кераміку і керамічний посуд. Художники з України, одягнені у вишиті лляні сорочки, показували та продавали свої вироби, які викликали особливий інтерес у відвідувачів ярмарки.

Представники Польщі показали, між іншим, мереживні роботи, різьбу по дереву, лляні вироби, килими та гобелени, металеву, куту вручну біжутерію, глиняний посуд, вишивки, а також писанки, виконані за традиційними гуцульськими узорами.

На виставці-ярмарку можна було знайти намиста з пластику, ювелірні вироби з шовку, покривала, скатертини, декоративні наволочки. Навіть найбільш вибагливий покупець міг знайти щось для себе. Захід супроводжувався українською та польською музикою.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.