Новини

Посібник для журналістів
ПАТ «ОКСІ БАНК»
sajty bukmekeriv

Новини

molbuk.ua

Середа, 11 квітня 2012, 10:22

У Львові в помешканні продавали фальсифікований алкоголь

Співробітники податкової міліції в одному з львівських помешкань виявили 350 пляшок фальсифікованого алкоголю. Про це повідомляється на сайті ДПС України у Львівській області.

У Львові в помешканні продавали фальсифікований алкоголь. Під час огляду помешкання податкові міліціонери виявили та вилучили значну кількість спирту, а також понад 350 пляшок фальсифікованих алкогольних напоїв, замаскованих під етикетками відомого на Львівщині бренда. Загальна сума вилучень становить близько 40 тис. грн.

Згідно з висновками спеціаліста, вилучені алкогольні напої є водно-спиртовою сумішшю, які не відповідають вимогам діючого стандарту України та становлять загрозу для життя та здоров’я людей при їх вживанні.

За цим фактом порушено кримінальну справу.

Нещодавно до працівників податкової міліції Львівської області надійшла заява від громадянина, який повідомив, що після вживання горілки, придбаної в одному з помешкань м. Львова, він змушений був звернутися за медичною допомогою до лікарні, де йому поставили діагноз – отруєння сурогатом алкоголю.

 

Приєднуйтесь до нашого нового каналу в Telegram для отримання моментальних новин.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.