Новини

Львівська облрада

Депутата Львівської облради підозрюють у шахрайстві

Депутата Львівської облради підозрюють у шахрайстві

Депутата Львівської облради підозрюють у шахрайстві

Понеділок, 2 липня 2012, 17:35

Депутата Львівської облради від КУНу Зиновія Карпінського інвестори будівництва житлового комплексу на Робітничій,1 підозрюють в шахрайстві ,- таку заяву вони подали до комісії законності та депутатської етики облради.

Голова комісії  Михайло Барбара розповів в коментарі «Варіантам» про те, що ця заява була розглянута на засіданні комісії та взята членами комісії до відома.

«Зараз триває досудовий процес, тому ми не маємо права втручатись. Ми будемо викликати депутат Зиновія Карпінського, щоб почути його думку, бо завжди так робимо», - сказав Михайло Барбара.

Також він пояснив, що суть справи полягає в тому, що ТзОВ «Екран», гендиректором якого є Карпінський, залучило гроші інвесторів через ЖБК «Світозор», який є неприбутковою організацією. Михайло Барбара не відкидає того, що так могли зробити з метою мінімізації оподаткування, але стверджувати нічого не став, каже  - чекають рішення суду.

Земельна ділянка площею 0,6804 га на вул.Робітничій, 1 в м. Львові міськрадою була надана в оренду терміном на 10 років за рахунок земель промисловості, транспорту, зв'язку, енергетики, оборони та іншого призначення для будівництва та обслуговування багатоквартирного житлового будинку з вбудованими об'єктами обслуговування, у тому числі земельна ділянка площею 0,0538 га у межах червоних ліній з обмеженнями (Ухвала Львівської міської ради № 581 від 03/01/2007) товариству з обмеженою відповідальністю "Екран". Керівником ТзОВ "Екран" та замовника будівництва об'єкта ЖБК"Світозор" є одна і та ж особа - Карпінський З. Є.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.