Новини

Соціум

контрабанда

контрабанда

прес-служба прокуратури Львівської області

У Раві-Руській перекрили канал контрабанди

Середа, 15 липня 2015, 16:24

На Львівщини викрила групу підприємців, які, діючи за спільно налагодженою схемою, вели бізнес із реалізації продукції, ввезеної без сплати обов’язкових митних платежів та податків.

Про це Варіантам повідомила прес-служба прокуратури Львівської області.

На Львівщині співробітники прокуратури області, військової прокуратури Західного регіону України, УСБ та ГУ МВС України, ГУ ДФС у Львівській області, Західного регіонального управління Держприкордонслужби України перекрили канал контрабандного переміщення товарів на митну територію України через пункт пропуску "Рава-Руська".

Зокрема, викрито групу підприємців, які, діючи за спільно налагодженою схемою, вели бізнес із реалізації продукції, ввезеної без сплати обов’язкових митних платежів та податків.

Відтак, у ході слідчих дій 9-13 липня, внаслідок проведених на підставі ухвал суду обшуків, у тому числі, в складських приміщеннях, які використовувались зловмисниками, затримано три вантажні автомобілі із 30 тоннами контрабандних товарів різних видів (побутова техніка, автозапчастини, продукти харчування тощо), орієнтовною вартістю 4,3 млн грн.

Окрім цього, слідчими вилучено печатки Китайської ветеринарної служби та митної служби, які використовувались для виготовлення документів прикриття при транспортуванні товару на території України.

Також виявлено чорнові записи, які підтверджують схеми незаконного переміщення товару через державний кордон України.

На цей час у кримінальному провадженні, розпочатому із попередньою правовою кваліфікацією за ч.3 ст.212 КК України (ухилення від сплати податків, зборів (обов'язкових платежів), проводяться слідчі дії. Зокрема, перевіряється причетність працівників правоохоронних та контролюючих органів до діяльності вказаного контрабандного каналу.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.