Новини

Партія регіонів

Львівський регіонал стверджує, що об’єднаної опозиції не існує

Львівський регіонал стверджує, що об’єднаної опозиції не існує

http://pressclub.lviv.ua

Львівський регіонал стверджує, що об’єднаної опозиції не існує

Понеділок, 2 липня 2012, 17:46

Голова фракції Партії регіонів у Львівській облраді Ігор Грещук ствреджує, що "об’єднаної опозиції вже не існує». Про це повідомляє прес-служба фракції Партії регіонів у Львівській обласній раді.

"Час розставив усі крапки над «і», а той «вождізм», котрий завжди був присутній опозиційним силам, ані штучними політичними об’єднаннями, ані «кодуванням» - не змінити", - прокоментував Ігор Грещук останні розбіжності та протистояння у таборі львівської опозиції під час «нарізання» округів у регіонах.

«Приказку «Там де два українці – три гетьмани» ніхто не скасовував», - заявив він. – І сьогодні ми вкотре у цьому переконалися. Як би переконливо не запевняли нас із Вами лідери так званої об’єднаної опозиції про спільні списки та висунення єдиного кандидата, уже нині, на початковому етапі роботи, починаються чвари. І що ближче буде до виборів, негативу та сварок серед опозиціонерів буде ще більше», - запевняє депутат. 

За словами Ігоря Грещука, дивуватися такому розвиткові подій не слід. Адже "тоді, коли нинішні кандидати від так званої об’єднаної опозиції були при владі – усе було так само".

«Люди не змінюються, - каже Ігор Грещук. – Жага прийти до влади – перемагає будь-які домовленості. Ми бачимо нині повторення подій кількарічної давнини. Саме тоді, нинішня так звана опозиція, була владою, і працювати не могла. Судячи із того, що відбувається нині –  об’єднаної опозиції вже не існує!», - підсумував Ігор Грещук.

Нагадаємо, нещодавно минулого тижня на засіданні лвьівського КОДу стався скандал, керівник облсного виборчого штабу Об'єднаної опозиції  Степан Кубів передчасно залишив засідання, частина партій відповилися підписувати документ про узгодження кандидатур на мажоритарні округи, учасники так і не змогли вирішити, чи виключати «Нашу Україну» з лав об’єднаної опозиції. 

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.