Новини

ПАТ «ОКСІ БАНК»

Новини

На Львівщині відбудеться перший етап Відкритого Чемпіонату України з ралі

На Львівщині відбудеться перший етап Відкритого Чемпіонату України з ралі

pics.livejournal.com

Середа, 11 квітня 2012, 10:37

На Львівщині відбудеться перший етап Відкритого Чемпіонату України з ралі

На початку травня на Львівщині відбудеться перший етап Відкритого Чемпіонату України з ралі «IX Галіція» - «Ворота України – 2012». Про це повідомляє прес-служба Львівської облдержадміністрації.

Із 4 по 6 травня на території Львівської області відбудеться перший етап Відкритого Чемпіонату України з ралі «IX Галіція» - «Ворота України – 2012». Цей захід є кандидатом на проведення етапу Кубку Європи з ралі 2013 року.

12 країн Європи отримали запрошення на участь у першому етапі Відкритого Чемпіонату України «IX Галіція» - «Ворота України – 2012». За попередніми заявками у змаганнях візьмуть участь понад 70 екіпажів.

Змагання відбуватимуться три дні. 4 травня – ознайомлення учасників змагань із спеціальними ділянками траси ралі та урочисте відкриття змагань у Львові на пл. Міцкевича. 5 травня – презентаційний проїзд учасників ралі в районі Сихівського мосту, після чого учасники прямуватимуть у Миколаївський район, де змагатимуться на двох спеціальних ділянках траси. 6 травня – змагання відбуватимуться у Жидачівському та Миколаївському районах і завершуватимуться урочистим закриттям у Львові на пл. Міцкевича.

Вчора під головуванням заступника голови Львівської облдержадміністрації Володимира Губицького відбулось засідання організаційного комітету щодо проведення першого етапу Відкритого Чемпіонату України з ралі «IX Галіція» - «Ворота України -2012». На засіданні обговорювали питання безпеки, медичного забезпечення, перетину кордону екіпажами іноземних країн, організації фан-зони під час гонки, здійснення роз’яснювальної роботи з населенням щодо важливості проведення Міжнародного Ралі на Львівщині. Крім того, вирішено провести 27 квітня підсумкове засідання оргкомітету. 

На сьогодні в Україні статус етапу Кубку Європи мають два українських змагання: «Прайм Ялта Ралі» (АР Крим) та «Ралі Карпати» (Чернівецька та Івано-Франківська обл.). 

 

Тепер ви можете стежити за новинами Варіантів на Telegram-каналі.

Якщо ви знайшли помилку, видiлiть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter.